13. července a 20. července 2024 je parkur pro veřejnost UZAVŘEN z důvodu příprav a pořádání turnaje.

Přihlašovat se můžete pod tímto odkazem ;-)

 

 

O 3D lukostřelecké stezce v Římově

 

Stezka je přístupná celoročně.

3D lukostřelecký areál v Římově nabízí loveckou stezku o délce 2,8 km. Lukostřelecký parkur se skládá se ze 32 stanovišť s 3D figurínami zvířat v životní velikosti. 

Před vstupem na parkur je nutné se zapsat do knihy návštěv v klubovně Itaclubu. Je zde také možnost využít rozstřeliště.

Stezka je značena červenbílými páskami. Postup je možný pouze v jednom směru. 

Vzhledem k tomu, že na parkuru v průběhu roku nemusí být vždy přítomen někdo z činovníků klubu, celý areál je samoobslužný a to včetně samotné pokladny.

Pokladna se nachází v klubovně, která je celoročně přístupná. Respektive je otevřená v provozní době parkuru přibližně od 8:00 až po zhruba hodinu před setměním. Večer přijíždí vždy někdo z klubu a objekt zkontroluje a uzamkne.

Pokud si tedy přijedete zastřílet, zapište se v klubovně do knihy návštěv, spočítejte si dle platného ceníku kolik budete hradit, vložte peníze do obálky a vhoďte do pokladny.

V klubovně je také možné dát si kafe, čaj, pivo nebo limo. Vše je volně k dispozici v lednici uvnitř klubovny. Peníze za zkonzumované nápoje rovněž vhoďte do pokladny.

 UPOZORNĚNÍ: v klubovně není možnost rozměnění peněz. Doporučujeme tedy vzít si sebou odpovídající drobné. Můžete také zaplatit převodem na účet.

Ceník nápojů najdete na lednici.

 

Ceník parkuru

Pravidla parkuru 

Klub neprovozuje půjčovnu vybavení pro lukostřelce!!!

 

Vybudování 3D lukostřelecké stezky nepředstavuje pouze poměrně vysoké náklady spojené s nákupem samotných 3D zvířat, ale zejména zajištění dostatku místa pro tento na prostor náročný sport.

Rádi bychom tímto jménem zřizovatele a provozovatele stezky TJ Sokola Římov a jeho nově vzniklého lukostřelecké oddílu poděkovali všem majitelům pozemků, kteří svou vstřícností umožnili vznik tohoto areálu. Děkujeme a jako členové oddílu lukostřelby Římov využijeme veškeré své zkušenosti a vynaložíme veškeré úsilí k tomu, abychom náš Římovský areál udržovali na obstojné úrovni.

 

 

rekonstrukce 1

 

Klub neprovozuje půjčovnu vybavení pro lukostřelce!!!